Forest++ tā vairs nav vasaras māja, tā jau ir ģimenes māja. Trīs guļamistabas, kopējā ēkas grīdu platība - 88m2. Ēkas plānojums? Tas paliek Jūsu ziņā, mēs palīdzēsim to pielāgot Jūsu specifiskajām vēlmēm un prasībām, taču šeit dodam tikai vienu variantu ieskatam. Ēku ir iespējams pārplānot ievērojot Firsthouse ēku būvēšanas nosacījumus.

Ēka tiek būvēta uz dzelzsbetona plātnes, ko sagatavo Firsthouse speciālisti. Ēkas pamatu konstrukcijā jau tiek iestrādātas apakšzemes komunikācijas - ūdensvada izvadi, elektro ievads, kanalizācija. 

Vēl siltāka

Ēkas ārsienas ir veidotas ar vēl labāku siltuma caurlaidības koeficientu. Sienām tas svārstās no 0,16-0,17W/m2K, jumtam - 0,14-0,15W/m2k.

Vēl lielāka

Attiecībā pret Forest+ ēka ir daudz lielāka un tajā paredzētas tehniskās telpas, kur ir iespēja izvietot boilerus, akumulācijas tvertnes. Otrajā stāvā - pilnvērtīga guļamistaba ar jumta logiem.

Bonusi

Forest++ ēkai tiek piedāvāti vairāki apkures veidi - granulu kamīnkrāsns vai gaiss/gaiss siltumsūknis papildus ar kamīnkrāsniņu. Ēkas plānojums veidots, lai būtu iespējams izvietot IKEA sistēmas mēbeles.

Forest++ plānojuma iespējas ir daudz, lai iegūtu vairāk informāciju sazinieties ar Firsthouse. Tieši mēs palīdzēsim Jums izdomāt un uzbūvēt Jūsu pirmo privātmāju. Ēkas standartplāns būs drīzumā, tāpat arī aprēķināta ēkas cena.

Forest++ plāns

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.